Společnost RECOT s.r.o. byla založena jako důsledek přirozeného vývoje podnikání dvou fyzických osob (dnes manželů), kteří se pohybují v obchodním světě od roku 2003. Hlavní činností obou osob, více jak 10 let před založením společnosti, byla realitní činnost, zejména zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitých věcí. V roce 2014 se však činnost začala pomalu rozšiřovat o zastupovaní klientů při nákupech nemovitostí, poradenství a vyhledávání příležitostí na realitním trhu (více na jaroslavbenes.cz).

V roce 2015 proběhl první nákup investičního bytu klientem, u kterého převzali garanci za stav a výnos v následujících letech. Přestože se jednalo o službu, v té době, zamýšlenou pouze jako bonus pro VIP klienta, ukázal se o ni velký zájem. A to nejen z řad klientů, kterým byl vyhledán investiční byt na míru, ale i u vlastníků bytů, kteří jej vlastní řadu let. Zejména starosti s nájemníky a nárazové vedlejší výdaje spojené s pronájmem (nemluvě o nepříznivé legislativě pro pronajímatele) působili řadě majitelů nemalé problémy.

Na konci roku 2016 tak padlo definitivní rozhodnutí vyčlenit tuto službu z aktivity podnikající fyzické osoby a postupně vše převést na osobu právnickou, a sice nově založenou obchodní korporaci RECOT s.r.o. Jedinými vlastníky a zároveň jednateli jsou tak dvě fyzické osoby – Jaroslav Beneš a Eva Benešová.

 

Jsme přesvědčeni, že držba nájemního bytu je pro velkou část lidí nejlepší cestou k zajištění svých příjmů v budoucnu. Naše služba garantnajmu.cz je zde právě proto, aby chránila vaši investici do nemovitosti a zároveň zajistila stabilní, bezpečný výnos.